Výhody / VIP karta TianDe

Našim přáním je zlepšit život lidí tím, že jim dáme možnost používat každý den pro sebe a svou rodinu kvalitní produkty podporující zdraví a krásu. Nahradit chemickou drogerii - přírodními produkty.

Produkty TianDe jsou založené na starověkých čínských, tibetských a altajských receptech, které jsou prověřeny staletími účinného používání. Při výrobě se používá velké množství přírodních ingrediencí. Přípravky jsou vyráběny na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Náš sortiemnt je živý, neustále se obnovuje tak, aby splňoval měnící se požadavky zákazníků.

Široký sortiment TianDe - obsahuje více než 500 položek. Jedná se o vysoce obrátkové zboží denní spotřeby, které uspokojí potřeby celé rodiny. TianDe je rychle se rozvíjející mezinárodní korporace, která si získala důvěru milionů lidí v Rusku, Evropě, Asii i Africe. Kvalita výrobků odpovídá nejvyšším standardům a je potvrzena mezinárodními certifikáty ISO, GMP a HACCP.

Pokud jste vyzkoušeli produkty TianDe a jste s nimi spokojeni - nabízíme Vám možnost zaregistrovat se jako VIP zákazník. Získání je zdarma, neplatí se žádné registrační poplatky a nejsou žádné povinné měsíční odběry zboží.

Jaké jsou výhody VIP karty TianDe?

  • možnost nákupů produktů TianDe se slevou (po získání 20-ti bodů za nákupy)
  • další bonusové nabídky jen pro Vás na základě Vašich nákupů
  • získání aktuálních nabídek a slevových akcí
  • po aktivaci bude moci využívat všechny výhody, které korporace TianDe nabízí. (distributorské ceny, promoce, dárky, cestování za výhodných podmínek a další.)

Jak VIP kartu TianDe získat?

  1. Buď si sami vytvoříte účet - vytvořit účet TianDe,
  2. nebo nám zavolejte, rádi Vám s vytvořením ID TianDe pomůžeme  -  +420 734 279 669
Vše skladem,
ihned k odeslání
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Dárek k nákupu
nad 1000 Kč
Doprava do 24 hod. v pracovní dny
GoPay Platby