Články

 4 články
Šípkové víno za nákup

Šípkové víno za nákup

Novinka !! Za nákup výrobků TianDe si můžete vybrat z nabídky regionálních produktů z Jeseníku !! Přírodní kvašené víno. Bez jakýchkoliv barviv, aromat a konzervantů. Plody (kromě šípku) se používají zásadně mražené, kde je zaručena vysoká kvalita a cukernatost. Výroba navazuje na tradici našich babiček, které věděly co jim příroda poskytuje a uměly plodiny zpracovat, využít jejich předností i zdraví prospěšných účinků! Šípkové víno vzniká vykvašením sušených šípků společně s přidaným cukrem a speciálním kmenem hluboko-prokvášejících kvasinek. Hlavní surovnina - šípky - jsou sbíra ... (více)

Jitka Senohrábková vložila článek 14.06.2019 11:00
Photoner - přístroj pro pravidelné kosmetické procedury

Photoner - přístroj pro pravidelné kosmetické procedury

3D Photoner je přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky vytvořený pro použití v domácích podmínkách a určený pro pravidelné kosmetické procedury.- omlazení pokožky bez operace . V tomto přístroji se kloubí efektivní metoda ultrazvukové mikromasáže a měkkého fotochromatického účinku se spektrem elektromagnetických vln různých délek (červená, modrá, zelená barva). - Ultrazvukový účinek. Dalším názvem pro tuto metodu je sonodermie (z řeckého jazyka: sonic – zvuk, derma – pokožka). Ultrazvuk způsobuje mechanické chvění neboli vibromasáž. Působení ultrazvuku  lze na ... (více)

Karel Slováček vložil článek 16.01.2019 10:12
Proteinové koktejly Mix

Proteinové koktejly Mix

Vyčítáte si, že vás po večerech honí mlsná? Snažíte se shodit několik kilo navíc a získat dokonalou postavu? Nebo se aktivně věnujete sportu a chcete dosáhnout maximálních výsledků? Teď je dosažení všech vytyčených cílů nejen jednodušší, ale nebude nutné si zakazovat ani chuť svého oblíbeného dezertu. Čokoládový proteinový koktejl-mix představuje dokonalou kombinaci chutě a užitku. Obsahuje kvalitní bílkoviny v optimálním poměru: 55 % syrovátkového a 45 % slunečnicového proteinu. Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a synteti ... (více)

Karel Slováček vložil článek 16.01.2019 09:50
Historie servisního centra Tiande v Jeseníku

Historie servisního centra Tiande v Jeseníku

Historie vzniku servisního centra TianDe v Jeseniku se datuje od léta  2017. Právě tehdy se současní vedoucí servisního centra seznámili s produkty této společnosti. Zprvu se chovali zdrženlivě. Jako lékaři měli řadu negativních zkušeností se snahou firem zneužít jejich pacientskou klientelu ke komerčním a obchodním účelům. Když  vyzkoušeli příznivé účinky výrobků TianDe  na své vlastní zdraví, zpozorněli. Odstranění klimakterických potíží díky vložkám Energie života, zmírnění problémů s prostatou díky čaji s vrbovkou, normalizace jaterních testů po kůře čajem s ostropestřcem, zklidněn ... (více)

Marek Kačor Admin vložil článek 03.05.2018 23:29
 4 články
Vše skladem,
ihned k odeslání
Doprava zdarma
od 1500 Kč
Dárek k nákupu
nad 1000 Kč
Doprava do 24 hod. v pracovní dny
GoPay Platby